| kento a întrebat:

Vreau sa-mi fac un joc privat intrebare ( trebuie sa platesc ceva taxe ) sau ce proceduri se aplica

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Ca sa iti faci un joc privat da fain trebuie sa platesti jocul ca il vei crea si publica, trebuie sa platesti per cat de mare vrei sa fie, si sa platesti imaginile si tot ce va fi in el...cu timpul il poti face in 3D dar iti trebuie mult de munca sa platesti multi bani si stiu ca trebuie sa cumperi si aparate ca sa le poti face calumea.
Daca cauti mult si bine pe net vei gasi site-uri unde iti poti face jocuri.eram odata pe un site pentru asa ceva si am inceput sa imi fac un joc dar la final mi-a cerut sa platesc 40$
Sper ca ti-am fost de foloswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca m, afia creator e moca

| Nume a răspuns:

Nu stiu.