| Dani_Cruceru_1996 a întrebat:

Vreau sa-mi gasesc ceva de munca vara asta am 13 ani si vreau sa-mi ziceti ce sa fac

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

La 13 ani nu te primeste nimeni, nici macar la impartit pliante, munceste in casa, le zici parintilor ca faci tu curat, pentru... lei.Sau poti sa muncesti la vecini, sigur au ceva de facut.

3 răspunsuri:
| CopilașTembel a răspuns:

Mersi de funda happy

| CrazyDot a răspuns:

Depinde si unde stai daca stai la tara e mai usor cunosti mai multa lume si te duci si intrebi daca are nevoie de ajutor in schimb la nij bani asa la oras chiar bloc e mult mai greu

| madutza1618 a răspuns:

Nu se risca nimeni sa te angajeze pana la 16 ani...