| Dj14mally a întrebat:

Vreau sa zic nu va duceti la mamaia daca vreti la mare ducetiva in constanta la eforie acolo e apa foarte limpedeva zic. daca a mai fosrt cineva am stat la hotel coral dar stie cineva unde e ste vila santes prin ce zona a eforiei nord? fundita

Răspuns Câştigător
| Cristina_4016 a răspuns:

In zona Steaua de Mare, o zona foarte linistita la aproximativ 250 metri de mare, 350 m de Acapulco.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din eforie
si ai dreptate happy

vila santes probabila re si numar de receptie si poti suna
oricum nu e pe langa plaja siugur
e pe la 1, 5 km departare de plaja sa zic...
mamaia porcaria dracu
la eforie e cea mai buna statiune de facut plaja apoi costinesti si restul
mamaia un c@cat cu apa cu alge
si la 10 emtri in larg deodata e mica apa si numai gropi in nisip mai peste tot

veniti in eforie la mine hura happy
tongue
cea mai misto statiune
eforie norrd

| Dj14mally explică:

Dar acolo sc 200 metri si piscina pe plaja o arata arata drumu; l dar nu stiam zona