| Devil2012 a întrebat:

Vreau sacumpar un bmx second hand imi spuneti niste siteuri, sau alte informati utile?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Okazii.ro bafta!

2 răspunsuri:
| Alberto_8291 a răspuns:

Salut! Eu am un bmx de vanzare foarte bun si rezistent deoarece este din CrMo, un material din care se fac biciclete pentru profesionisti.Bmx-ul meu este in stare impecabila neavand aproape nici o zgarietura si a fost cumparat acum 7-8 luni, a fost adus din Italia.Pretul bicicletei nu este unul foarte mare, acesta este 800 ron sau 750 si poate chiar 700 daca ti se pare chiar asa scump.Bmx-ul meu are si niste culori frumoase adica cadrul negru si cauciucurile portocali.Da add la id meu de mess :albertoalbertutzu

Daca dai add la id meu eu iti voi trimite niste poze si un link in care ai descrierea produsului si cateva randuri despre cum a stat ea la mine si cat de mult am avut grija de ea.

| alexvlad1996 a răspuns:

Buna. Cel mai bun site de unde poti cumpara bicicleta, este www.tocmai.ro.
Multa bafta!