| d3utzsa a întrebat:

Vreau si eu cateva site-uri prin care poti sa faci bani pe net sau bani stand acasa. Sa fie adevarate, va rog! Chiar am nevoie de ceva bani si nu stiu cum sa fac rost (si tot stau degeaba acasa)! Va rog, ajutati-ma!

106 răspunsuri:
| Ciobanu_Liliana_1963 a răspuns:

Si eu caut asa ceva dar cred ca nu exista in realitate as fi chiar interesata

| Marin_Emilian_1980 a răspuns:

Poți câștiga chiar și 2 bitcoin pe săptămână (4220$/bitcoin) la loteria săptămânală, poți da roll o data pe oră sau poți strânge referali. Site verificat, nu e scam. https://freebitco.in/? r=5686106

| Ion_Lucian_1988 a răspuns:

De ce?

| Badea_Remus_1991 a răspuns:

Http://irng.videoraz.win/391200/ o metoda foarte ușoară sa faci niște bănuți fara bătaie de cap

| Blue_Mary_1988 a răspuns (pentru Badea_Remus_1991):

Buna. Ai scos bani?

| RobiRobert09 a răspuns:

Http://odmoney.win/4936124441256/
Încearca acest site, faci bani usor

| mariantos a răspuns:

Buna ziua.Doresc detalii la enescu.marian58@gmail.com.Va multumesc.

| mariantos a răspuns:

Buna ziua.Ati gasit ceva? Daca da spuneti-mi si mie la enescu.marian58@gmail.com.Va multumesc.

| mariantos a răspuns (pentru TuguiMihai1):

Buna ziua.Doresc si eu ghidul la enescu.marian58@gmail.com.Va multumesc.

| mariantos a răspuns (pentru victor213):

Si cum se lucreaza pe site? Doresc link-ul de inscriere si detalii despre lucru pe site la enescu.marian58@gmail.com.Va multumesc.

| mariantos a răspuns (pentru paulinhio):

Buna ziua.Nu merge link-ul.Doresc sa -mi retrimiteti la enescu.marian58@gmail.com.Multumesc.

| mariantos a răspuns:

Buna ziua.Ati primit ceva? Doresc si eu la enescu.marian58@gmail.com.Multumesc.

| larryfinance3 a răspuns:

Salut numele meu este Larry Scott Gregory și eu sunt creditor privat de împrumut.

Aveți nevoie de un împrumut? Vrei să fii stabil din punct de vedere financiar? Sau doriți să vă extindeți afacerea? Oferim împrumut de companie, împrumut auto, împrumut de afaceri și împrumut personal la o rată a dobânzii foarte redusă de 3%, cu o durată confortabilă care este negociabilă. Această ofertă este deschisă tuturor celor care vor putea să plătească în timp util.

Contactați-ne prin e-mailul nostru: larryfinance@yahoo.com sau WhatsApp, +2349051442970

Vă aștept răspuns rapid.
Larry Scott Gregory

| albinuta17 a răspuns:

Http://moneytake.club/3337633312772/ intra pe aceat link pentru inregistrare si poti face bani.

| Alsandului_Eugen_1971 a răspuns (pentru Mode):

Da

| Dogaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Salut! Poti face foarte usor si sigur bani online accesand linkul https://www.clixsense.com/? 12113233 eu am facut sute de dolari in 2 ani de zile!

| Dogaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Daca vrei sa incepi sa castigi bani online simplu si mai ales sigur, acceseaza linkul https://www.clixsense.com/? 12113233 fa ti cont si incepi sa castigi! Eu am castigat sute de dolari prin intermediul acestei platforme

| Ana137 a răspuns:

Poti incearca: http://paidviewpoint.com/? r=yb0tbe
E simplu:
1.Iti faci cont.
2.Raspunzi zilnic la cate un chestionar/survey scurt, de 10 intrebari.
3.Ai un TraitScore.Pe masura ce raspunzi la chestionare, acesta va creste.Incepe de la 500-800, iar obiectivul tau este sa-l aduci la 10.000.Pe masura ce scorul tau creste,vei primi mai multi bni pentru. fiecare chestionar la care raspunzi, si vei avea de semenea mai multe chestionare lac care sa raspunzi.O sa ia cv. timp, dar dac te tii de teaba si intri in fiecare zi si raspunzi la chestionar/e, o sa avansezi.
4.O data ce ai ajuns la suma min. de 20$, poti f usor sa-ti retragi banii prin paypal(de fapt cand te inregistrezi, ei o sa-ti ceara adresa de e-mail de paypal, dar poti sa i-o schimbi si pe parcurs).
6.Este unul dintre putinele site-uri despre care pot sa garantez 100% ca nu e tepa, chiar plateste.Este o companie de market research.

| Ursu_Gheorghe_2000 a răspuns:

Https://ecmoney.pw/5035515765137/

E marfă, cistigi bine dacă te duce capul

| Marcikutza a răspuns:

Trade coins on paypal USD
Help, somebody had experience with www.x-crypto.com giving coins and having cash via paypal statement? This webpage promises enormous rate: $5817 for btc Can community believe the currency exchange?

| Marcikutza a răspuns:

Buna vreau sa-ti propun un ban pentru fiecare reclama vizionata cand deblochezi telefonul..incearca nu este scam e real, https://globus-inter.com/ro/land/

| SandraX a răspuns:

Pentru mai multe informati si tot ce trebuie sa stiti despre videochat si cum sa faceti bani pe internet vizitati www.videochatincepatori.blogspot.com