| AndreiMarin499 a întrebat:

Vreau și eu cateva site-uri prin care poti sa faci bani pe internet sau bani stand acasa, sa fie adevarate.

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Google, Facebook, etc., site-urile tale proprii.

| Sn4k3 a răspuns:

Pariuri sportive, bursa etc. Nu faci bani fara sa investesti.

| FaraNume1245 a răspuns:

Ce știi să faci?

| AndreiMarin499 explică (pentru FaraNume1245):

știu ceva editare video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa sondaje online
https://exprim.ro/

| Alphahkbg a răspuns:

Patrons,Youtube Ambele nu pot merge unu fara altul pe Youtube te faci cunoscut pe patrons primesti banii de la fanii care trebuie sa ii faci sa plateasca lunar gen depinde ce vrei sa faci cu cat e ceva mai interesant gen care poti vedea doar pe patrons si lumea sa fie curioasa cua tata oameni se for abona lunar mai mult

| AndreiMarin499 explică:

Nu cred.

| Raresh23 a răspuns:

Salut! iti plac jocurile video? exista o platforma unde poti promova jocuri video. De fiecare data cand cineva cumpara tu primesti un comision si acea persoana va ramane in reteaua ta pentru totdeauna. Cand va mai cumpara jocuri tu vei primi din nou comision. Jocurile video continua sa apara, este o piata foarte buna iar pe aceasta platforma se vand chiar la jumatate de pret decat pe Steam/Blizzard etc. Ai comision pe 3 niveluri:
Level 1: 100% commission
Level 2: 60% commission
Level 3: 40% commission
Trebuie sa te inregistrezi si sa citesti acolo instructiunile. Este usor mai ales daca ai prieteni pasionati de jocuri video :)
Link de inregistrare: https://www.g2a.com/goldmine/join/us/W1ND140VY

| AndreiMarin499 explică (pentru Raresh23):

Joc jocuri video, dar nu știu cum ar trebui sa promovez așa ceva.

| zislionelmessi a răspuns:

Nici o sansa

| Cris1985 a răspuns:

Redclive.ie dar nu stiu daca merge in Romania. Si irishopinions. Poti scrii ca esti din irlanda sau Londra. Incearca