| d3utzsa a întrebat:

Vreau si eu cateva site-uri prin care poti sa faci bani pe net sau bani stand acasa. Sa fie adevarate, va rog! Chiar am nevoie de ceva bani si nu stiu cum sa fac rost (si tot stau degeaba acasa)! Va rog, ajutati-ma!

105 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut! Un inceput pot sa iti zic.
1 Jocuri de strategie daca in fiecare zii dai pe Munca (Work) si 10 lupte cu referali (Fight Referral) timp de o luna.
Iar cand iti faci multa experienta poti sa castigi mai repede pe zi normal faci 0.7 experienta dar se scade 0.2%zi deci faci 0.5 in total.
La minim 20 Euro poti sa-i retragi.
http://iup.ro/s/5637
http://733e31e6.urlbeat.net

2 Link inregistrare: http://is.gd/BJJREB
Descarca de pe Browser: http://www.mediafire.com/download/hqc25g85dosbqt6/View2.be+Browser.exe
Deschizi programul te loghezi si dai sa primesti credite pentru vizualizari.
1 Vizoalizare=1 Credit
15like=200 Credite=1.5$
Retragerile aicea se face doar prin Paypal.

3 Cum sa faci bani mai bine decat prin adf.ly, adfoc.us si alte site-uri care faci in cateva luni sau ani.
Cel mai bine castigi bani doar sa dea utilizatori sau prin traficul unui sait dar ei trebuie sa dea Skip Ad this (si castigi bani).
Retragerea se face automat si se duce in Paypal.
Link de inregistrare: http://is.gd/StJ5hE

4 Cum sa castigi bani din site-urile de socializare gen (Youtube, twiter, facebook, etc) simplu si usor le dai vizualizare, Like, subscribe, etc si tu primesti credite.
La 1$ poti sa ii scoti ai o gramada de site-uri iar daca intri in fiecare saptamana odata pe zi iti faci bani foarte repede retragerea se face prin Paypal.
Link de inregistrare:
http://bit.ly/1aLmQyq

Cele mai folosite cele mai bune site-uri unde chiar poti castiga sunt intre 5%- 50% de Romani pe aceste site-uri unde chiar castiga bani foarte usor din aceste site-uri.
Mult Succes!

| maryusmono a răspuns:

Buna :)

www.bani-pe-internet.net un site foarte bun!

| costan a răspuns:

Aici vei gasi cateva metode probate de a face bani de acasa, plus dovezi de plata: http://bani-net-azi.ro

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://boomz.cabanova.com/cum-fac-bani-simplu.html
Trebuie sa iti faci cont la ei...este foarte bun, vei fi multumit

Sper sa te ajute

| TuguiMihai1 a răspuns:

Poti faci bani pe internet avand un blog.
Tocmai am scris un ghid gratuit despre afaceri din blogging pe care il ddau gratis.
Din pacate termeni si conditiile nu imi permine sa sa public aici link-ul de unde il poti descarca dar daca imi trimiti unmesaj privam iti dau un replay cu link-ul de unde poti descarca ghidul.
Mult succes

| mariantos a răspuns (pentru TuguiMihai1):

Buna ziua.Doresc si eu ghidul la enescu.marian58@gmail.com.Va multumesc.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Nu exista site-uri pe care sa faci bani...
Sunt foarte multe site-uri ce promit ca fai bani ( dai clickuri, sondaje, jocuri etc.) insa pe care poti face face bai insa itrebarea este cat?
Raspunsul ar fi cativa centi.
Pentru a face bani trebuie sa faci un blog, si sa oferi infotii valoroase in un domeniu care te pasioneza
Blogul il poti face fara sa ai cunstinte tehnice cu ajutorul platformei wordpress.
Daca te intreseaza mai mult trimite-mi un mesaj privat si iti trimit un ghid despre cum faci asta.

| NicollHellen a răspuns:

Bună seara.
Daca nu cunoasteti acest lucru inseamna ca nu vi se potriveste firma pe care ati ales-o.
În acest caz vă putem fi de folos! Suntem o companie în plină dezvoltare ce caută să formeze tineri precum dvs și să îi ajute să gasesca un job pentru vîrsta lor. Accesați acest link http://ladys-business.blogspot.gr/ și veți vedea despre ce este vorba. Pentru detalii add la ym: ladys. business
Numai bine și așteptăm răspunsul dvs:)!
Cu respect, LadyB:*

| blondutza92 a răspuns:

Daca iti faci un blog poti face bani cu adsense si cu acesta http://www.chitika.com/publishers/apply?refid=valentina92 primesti bani din nr de vizitatori si din clik-urile pe reclame succes

| pisicutablue a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/zuzu7 daca dai atacuri cca 10 15 pe zi scoti bani ..inscrie-te e pe bune

| MoNoPo a răspuns:

Cum garantezi tu ca eu sau altul poate sa faca bani pe acel site? marketglory.Nu sa te imbogatesti dar nici sa stai sa-ti pierzi timpul.cum imi garantezi? ca si eu pot sa iti dau cateva siteuri si sa te duc in eroare.

| claudia74 a răspuns:

Uite ceva real: www.munca-acasa.ws

| extazyboy a răspuns:

Salut chiar e adevarat?

| belcatalin a răspuns:

O metoda foarte frumoasa dar si de durata este cea lansata de o firma Germana. Nu trebuie decat sa alegi dintre 2 fotografii cea care iti place mai mult. Iti las linkul de inscriere:http://whitepinsplus.com/index.php?c=register_user si emailul meu pentru a putea sa te inscrii:belcatalin@yahoo.com

| belcatalin a răspuns:

Bun gasit.
Mai ai nevoie de ceva siteuri?

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Daca ai o pasiune (webdesign, plimbat catei, gatit, facut bratari...) pune-ti anunturi pe www.pfinance.ro
si dupa ce livrezi serviciul vei primi banii de la cei interesati.
Cred ca o varianta rapida ar fi sa scrii articole sau ceva...

| valen71n a răspuns:

Intamplator am gasit un joc browser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Ca tine de altfel, am crezut ca este o reclama la un site \"lesinat\". Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 10 mii de euro. Toti banii sunt de la joc, ai dreptul sa muncesti o data pe zi si sa te lupti de 10 ori, dupa aceste activitati vei primii sume de bani, iar tu le vei investii in propriile afaceri, cum ar fi: fabrici de lactate, ziar propriu, unde poti publica articole, fabrici de lemne, universitati etc. Jocul este un simulator excelent al realitatii. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Daca vrei sa incerci jocul click pe http://www.marketglory.com/strategygame/mass3rati

| Gerrard08 a răspuns:

Uite aici ceea ce ai nevoie, fara a investi vreun ban;)

http://www.clipuri-haioase.ro/......aioase/0-8

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| Mode a răspuns:

Te pot ajuta eu c niste bani. Daca vrei.happy.danyeldanyel2003.add.

| mixxjim a răspuns (pentru Mode):

Cam cum o ajuti tu cu bani? ca poate vrea mai multa lume, ia spune!

| Alsandului_Eugen_1971 a răspuns (pentru Mode):

Da

| 1234Katy1234 a răspuns (pentru Mode):

Https://timebucks.com/? refID=216495872

| paulinhio a răspuns:

Buna D3utza!
Eu iti ofer acest link" http://eimimo.com/? ref=124309 " deoarece este foarte sigur.
Tot ce trebuie sa faci este :
1-iti faci cont->primesti 10 dolari bonus
2-iti inviti prieteni pe link-ul tau de referal->la primi 3 prieteni adusi primesti 1 $/prieten
->urmatori 4 prieteni primesti 0, 50 $/prieten
->iar la urmatori prieteni adusi chiar si 100 primesti 0, 25 $/prieten
Suma minima de retragere este 20$.
Mai simplu si mai sigur de atat nu se poate.
Succes!
CREATE AN ACCOUNT HERE http://eimimo.com/? ref=124309

| mariantos a răspuns (pentru paulinhio):

Buna ziua.Nu merge link-ul.Doresc sa -mi retrimiteti la enescu.marian58@gmail.com.Multumesc.

| andrandrandra a răspuns:

Http://dollarsincome.com/-320860.htm poti sa te inscrii aici si mai vorbim, este un site foarte bun.succes

| EliY a răspuns:

Hei poti deveni reprezentant de orifflame sau lady's e simplu si usor pentru mai multe detalii da add la eli.ladys@yahoo.com. e foarte simplu si sincer o sa ati iasa si bani frumosi:* te asteptam pup:*

| Ana137 a răspuns:

Poti incearca: http://paidviewpoint.com/? r=yb0tbe
E simplu:
1.Iti faci cont.
2.Raspunzi zilnic la cate un chestionar/survey scurt, de 10 intrebari.
3.Ai un TraitScore.Pe masura ce raspunzi la chestionare, acesta va creste.Incepe de la 500-800, iar obiectivul tau este sa-l aduci la 10.000.Pe masura ce scorul tau creste,vei primi mai multi bni pentru. fiecare chestionar la care raspunzi, si vei avea de semenea mai multe chestionare lac care sa raspunzi.O sa ia cv. timp, dar dac te tii de teaba si intri in fiecare zi si raspunzi la chestionar/e, o sa avansezi.
4.O data ce ai ajuns la suma min. de 20$, poti f usor sa-ti retragi banii prin paypal(de fapt cand te inregistrezi, ei o sa-ti ceara adresa de e-mail de paypal, dar poti sa i-o schimbi si pe parcurs).
6.Este unul dintre putinele site-uri despre care pot sa garantez 100% ca nu e tepa, chiar plateste.Este o companie de market research.