| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un job part-time pe timpul verii. Tin sa zic ca am 16 ani neimpliniti. Caut idei si solutiii va rooooooog puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Poti lucra ca promoter big grin

| marinaa9 a răspuns:

Imparti pliante pentru super marketu-uri sau ca un fel de baby sitter doar ca vei sta cu copilasi mai mari, la o gradinita sau ceva de genul ca pe timpul verii multe din angajate sunt plecate si au nevoie de alti asistenti maternalibig grin

| mOnAsX a răspuns:

Daca ai 16 ani implinitii poti lucra la diferite firme cu jumate de norma dar in cazul tau cauta supermarketuri care iti dau bani ca sa imparti pliante

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

101 metode de a face bani în plus.
Alegi tu ceva care să-ţi convină -> http://laurentiumihai.ro/metode-de-cum-sa-faci-bani/