| ptcgrand a întrebat:

Vrei sa faci bani? http://www.ptcgrand.webs.com

Răspuns Câştigător
| mimike12 a răspuns:

Nici eu nu-s de acord cu Mr.Anonim. Chiar poti sa faci bani cu ptc, dar trebuie sa folosesti si capul. Sa faci un pic de cercetare sa vezi unde te inscrii, si sa nu crezi in vrajel de genul primesti pentru cateva clicuri sute de dolar din start. Poti sa faci 100 de $ dar e nevoie de timp, rabdare, perseverenta. Inca ceva exista si alte site-uri care platesc mult mai bie decat Neobux pentru care unele persoane sunt ianebuite, Onbuxul, dar sunt si alte site-uri care platesc in afara acestor 2. Cateodata mai trebuie sa-ti si asum un risc, investind timp si nu prmind nimic in schimb.

3 răspunsuri:
| ptcgrand explică:

Zici ca numai Neobux dar de Onbux ce zici nu crezi ca plateste MR. first4my?

| ptcgrand explică:

Bravo mimike12, sa stii ca eu fac mai bine de 76$ pe luna cu ale mele si stau cam 1 ora jumate sa dau click la toate in fiecare zi dar se merita, unele dau 1 cent pe click altele mai putin altele 1.5 pe click dar cand vezi la sfarsit de luna cum se aduna iar iti vine sa te apuci de treaba asa ca nu ma plang "sa zica altii ce or zice " pe mine nu ma intereseaza"ei sunt prea lenesi sa faca ceva" " vor mura-n gura" Intrati aici http://www.ptcgrand.webs.com si nu mai stati degeaba lenesilor ca aveti de unde alege si riscati si voi o data in viata sa vedeti de va mai lasati de investitii. Lenesilor "la munca cu voi" " LA SAPA =)))) "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreai adevarul? http://bani100.weebly.com/