| Barajag a întrebat:

Vreti sa vedeti unde se duc banii nostri? Priviti si va minunati.

http://www.adevarul.ro/......74786.html

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Acolo se duc banii vostri? Noah, nasol.

| Sin a răspuns:

90% din massmedia e corupta, cumparata de cei de la putere, asa ca nu fii sigura ca e chiar adevarat ce scrie.Asta e praf in ochi, ca sa atraga atentia de la salariile scazute cu 25 %

| Flav a răspuns:

Ce treaba are una cu alta? Daca vedem la altii, spunem ca suntem in urma, ca Romania e la ultimul nivel. Daca vedem la noi, strigam ''Hotii, hotii!''.
Si, pan' la urma, ce vreti?

| emy a răspuns:

Ce sa zic? Ca prostia si nesimtirea a atins cote paroxistice in Romania.

| costymaximus a răspuns:

Țara arde și baba se piaptănă!

| Robert5678 a răspuns:

Doar ca sa stii si tu, sunt lucruri mult mai scumpe si mai prostesti pe ca ni se duc banii.

| madalicious a răspuns:

Acolo? Hai las-o moarta. Iti zic eu unde se duc de fapt banii nostri! In buzunarul lui Basescu si Boc! Ziarele au avut dreptate cand au spus ca Basescu a transformat din "Sa traiti bine!" in "Mai traiti?".
Sincer mi-e rusine ca-s romanca! Si mi-e mila de ungari ca nu o sa aiba niciunul salariu timp de 2 ani [din cate au spus la stiri]. straight face

| AndutzaAndu a răspuns:

Oare de ce nu mă miră chestia asta?!?! thinking

| vanciurea a răspuns:

Daca acolo se duc banii e naspa rau de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred sa fie banii statului intr-o afacere de restaurante fie ele si zburatoare.Cred ca-i vorba de cineva care vrea sa-si inmulteasca cu 1000 cifra investita.