| Alexboss121 a întrebat:

Wellcode ce preturi ar fi la abonament?
Voi ce spuneti, merita?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă n-ai altă sursă (școală), fă-l

| Alexboss121 explică (pentru sierra1):

Pai de asta doresc, vreau sa invat sa am note ok la scoala si sa iau bacul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie, legat de angajare... nu prea stiu ce sa zic. Nu conteaza cata programare stii (desi doar in mici cazuri), conteaza mult si ce facultate faci in acest domeniu.

Daca doar pentru bac vrei..., acum ca am vazut celalalt raspuns (si nu sterg prima parte tongue) atunci da, poti sa inveti si de acolo. Dar poti la fel de bine sa inveti de oriunde altundeva. Eu stiu ca in scoala se poate face suficienta programare incat sa stii pentru bac.
Sunt si alte platforme, unele care ofera chiar mai mult, sunt si carti bune despre acest lucru. Dar sunt si profesori buni la scoala care pot sa te invete asta, sunt sigur. Daca mergi si ii spui la un profesor ca nu ai inteles ceva, mai ales la cel de info, sigur te ajuta. Eu asta as face big grin

Deci, in concluzie, orice merita facut, numai sa faci. Succes la bac iti doresc.

| Alexboss121 explică (pentru DoarBogdan):

Doresc sa dau o impresie buna ca omul m-a ajutat mult si nu vreau sa par bata poti sa imi recomanzi ceva carti te rog frumos?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Alexboss121):

Incearca:
https://www.emag.ro/......D2X42CBBM/

https://www.librarie.net/......umele-i-iv

Nu mai stiu exact structura din liceu :D. Cum am spus, orice carte este buna. Intrea si profesorul.