| heroforyou a întrebat:

A citit cineva cartea invingatorul este intodeauna singur a lui paulo coelho? despre ce este vb? care e morala ei?

2 răspunsuri:
| nonsense a răspuns:

Am citit-o si merita sa descoperi singura morala ei. Daca ti-as zice inainte despre ce e vorba, n-ar mai avea niciun farmec sa citesti cartea.

| vampir666ro a răspuns:

Pai parerea mea e ca daca ai citio ai sti despre ce este vorba thinking daca ar spune altcineva ai sti morala dar tot nu ai sti despre cei vb in totalitate