| AvalohAlyn a întrebat:

Ai avut vreodata ideea sa scrii o carte, sau pur si simplu o poveste? Ai scris-o? Ai publicat-o sau o tii doar pentru tine ca amintire?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scriu poezii. Am un blog (daca iti face placere sa-l vezi este la statusul pe site, langa poza) happy As vrea sa scot si o carte pe viitor, dar vreau sa capat mai multa experienta! Vreau sa avansez!
Multumim pentru intrebarea postata, as dori sa te-ntreb si eu acelasi lucru! happy

6 răspunsuri:
| dArKcHiLd1 a răspuns:

Eu am scris o poveste. De fapt mai multe poveştihappy Nu le-am publicat niciodata. N-aveam curaj blushing blushing blushing blushing

| babykeykey a răspuns:

Da.Am vrut sa scriu o carte, am scris vreo 5 capitole in vara anului 2008 si cand m-am intors din vacanta am renuntat la idee.Asta ehappy

| personaljesus a răspuns:

Eu am scris o carte, de 100 de paginihappy, se numete "TEARS:Another side of America". e geva in gen drama si romance in stil gothic. MI-a luat o vara intreaga, dar a meritat. Insa nu am publicat-o o tin ca amintire.

| 3ntzz a răspuns:

Eu am scris.
Dar nu o carte ci "niste benzi desenate"
Asta cand aveam 7 ani.(stiu foarte bine sa desenez si fara sa ma laud sunt artist)
De aceea am facut benzi desenate.
Daca te intrebi cu ce erau benzile... ei bine : Duck Doggers si cadetul Porchi!
Nu prea cred ca o mai am thinking
Si am tinut-o doar pentru mine.
A fost foarte faina.
Dar tu?
Ai scris ceva?

| pisicutzaaa a răspuns:

Da.de 2 zile lucrez la o poveste.Imi pare rau ca nu am timp... Povestea mea este despre CRACIUN, traditiile si obiceiurile Craciunului... poate o voi publica. Dupaia voi incepe si o poeziewinking

| Dazzzie a răspuns:

Da... mereu ma apuc sa scriu carti. scriu cateva capitole dupa care ma plictisesc. si am alte idei... pe care nu le pot introduce in acele notiuni. etc. etc.
si povestiri da. am scris mai multe...nu. le tin doar pentru mine. mi se pare mai dragut asa.
doar daca mai vine prietena mea cea mai buna. mai vede. si mai citeste. dar in rest. le tin pentru mine. but u?