| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda! Este cineva care a scris o carte? Sau o poveste pe Wattpad? Spun asta pentru ca, eu am inceput sa scriu o poveste.O colega m-a sfatuit ca prima data trebuie postata pe Internet, insa daca as dori sa o public ar dura ani de zile.Este cineva aici care a publicat o carte? Ce i-a trebuit?

Răspuns Câştigător
| Miaeuu a răspuns:

Eu scriu o carte pe wattpad. Se numeste Dear Diary... Si e publicata de timeeapirvulescu.
In general sa scrii o carte iti ia in jur de un an, dar depinde cat de multe idei ai si cat de mult lucrezi la ea inainte sa incepi sa o publici. Sper ca te-am ajutat. Daca mai vrei sa stii si altceva poti sa ma intrebi.

| Giulia97Anna explică (pentru Miaeuu):

Multumesc! Am sa intru pe Wattpad sa-ti citesc cartea.Eu vreau sa am doua volume.Primul sa se numeasca Annabella(asa se numeste cartea mea)si dupa Anna&Bella.Deocamdata sunt ajutata de o colega care e o cititoare inraita si imi mai da sfaturi, cum sa ma exprim..etc.

2 răspunsuri:
| Miaeuu a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajuta. Sper sa iti placa cartea mea.