| comansorin a întrebat:

Ai vrea sa te faci Actor la teatru? De Ce?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi plac unele piese de teatru dar nu as vrea sa ma fac actor.As avea emotii in fata unui public mare, m-as pierde.Trebuie sa ai darul acela special ca sa fii actor.
Daca tu doresti sa fii mult succes si rabdare.

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

NU.Pentru ca nu-mi place prefacatoria aia de 2 bani.oh go on

| Bunny a răspuns:

Nu.Treatul nu mai e ce a fost odata. Poate prin alte parti ale lumii sa se fi pastrat. Plus ca iti trebuie pasiune pentru asa ceva(lucru care mie imi lipseste).
Nu mi-as dori o cariera in asa ceva. Oricum deja mi-a trecut perioada de decidere.

| Bunny a răspuns:

Teatrul*scuze.

| morethaninmyheadd a răspuns:

DA!
Pentru ca prin teatru simt ca ma regasesc,ca ma eliberez.
Acea prefacatorie,cum e vazuta de altii,pentru unii poate fi modul de a isi atinge idealurile.
Actoria poate fi un hobby,de aceea puteti intelege de ce unii se simt bine jucand.A fi actor nu inseamna a fi un prefacut, inseamna a avea placerea de a interpreta.
Cred ca actorii au o mare dorinta de cunoastere, de aici placerea lor.Prin acele roluri,ei traiesc mai mult decat viata si retinerile societatii iti permit.
Ca actor esti implinit,niciodata plictisit, tot timpul plin de viata si dornic de lucruri noi.
Mi-as dori sa fac actorie, dar nu voi face asta pentru ca nu te poti intretine astfel.Noroc ca nu este singurul meu hobby, prin care sa ma eliberez, altfel as fi un om neimplinit.
Dar actoria continua sa ma inaltehappy