| Octavia_Tecucianu_1999 a întrebat:

Am 17 ani.La varsta mea as putea sa ma apuc de vioara? Imi place foarte mult.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Desigur. Niciodata nu e tarziu sa faci ce-ti place. Daca vrei sa ajungi la performante gen concursuri mari, cam este laughing dar in rest, doar ca hobby e super ok.

| n1445 a răspuns:

Te poti apuca de vioara din momentul in care esti capabil sa tii obiecte in maini pana la moarte laughing

| KateBubble a răspuns:

Poți să te apuci şi la 60 laughing

| veronica0912 a răspuns:

Sa stii ca niciodata nu este tirziu doar sa fie dorinta si rabdare.

| AndreiLazar2009 a răspuns:

Uite eu cant la vioara de 4 ani dar la vreo 7 ani am inceput sa cant, ma rog daca te crezi capabila/capabil sa faci asta, fa-o