| HWTyrael a întrebat:

Am cautat anul trecut pe cineva care sa-mi faca si mie un tatuaj pe tot spatele cu aripile lui Tyrael din Diablo II. mai exact aceste aripi:http://www.youtube.com/watch?v=phYVUcMw9JY

Am fost la un salon dar mi-au zis ca nu se poate face deoarece ar iesi urat. Tocmai mi-a recrescut pofta de tatuaj si as vrea sa stiu dca aveti idee despre saloane sa oameni care stiu sa lucreze din umbre si ar putea sa-mi faca tatuajul.

1 răspuns:
| Simina1066 a răspuns:

Salut! Nu cred ca salonul la care te-ai dus nu se pricepe, insa nu pot face aripile acelea, deoarece nu s-ar intelege nimic.Mai bine alege alt model ca sa nu regreti mai tarziu.