| Selenaaaa a întrebat:

O prietena de-a mea e mai grasuta si vrea sa isi faca tatuaj putin mai jos de ceafa, daca si-l face si slabeste dupa aia se intampla ceva cu tatuajul? Adica se poate vedea urat?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

De obicei, daca un tatuaj e batut asa cum trebuie, realizat de catre un profesionist cu cerneala si instrumente de calitate inalta, tatuajul nu ar trebui sa prezinte nicio modificare daca persoana respectiva slabeste sau se ingrasa. Trebuie doar sa fie atenta la salonul pe care il alege si la masurile de ingrijire de care trebuie sa tina cont dupa ce si-a facurt tatuajul.