| TheyCallMeMeredith a întrebat:

Am citit de curand o carte despre viata unui medic "Maini inzestrate" si chiar mi-a placut. Nu stiti o carte gen "Anatomia lui Grey" sau "Dr House?" facuta dupa aceste filme, sau ceva asemanator cu acestea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai citit inca iti recomand "Vraciul" si "Profesorul Wilczur" de Tadeusz Dolega Mostowicz, mie mi-au placut. Numai bine!

4 răspunsuri:
| marpey16 a răspuns:

Si eu am citi cartea si mi-a placut! Nu prea stiu astfel de carti, dar stiu ca exista o continuare scrisa tot de Dr. Ben Carson, dar pe care nu am avut ocazia sa o citesc... Cauta la librarii si biblioteci, trebuie sa gasesti ceva pe gustul tau pe acolo! Succes!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu sunt, dar daca ar exista un despre Anatomia lui Greylove struck as citi-o de 100 de orihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sorrel şi fiul" şi "Sinceritate" ambele de Warwick Deeping.
Treci şi pe la lecturirecenzate.ro!

| moriordie a răspuns:

Doctorii de erich seagal