| Ananas2 a întrebat:

Hei. am citit zilele astea cartea " maini inzestrate " si chiar mi-a placut. mie de obicei nu imi place sa citesc, insa aceasta carte mi s-a parut foarte frumoasa. de ceva timp ma uit la anatomia lui grey si de asemenea imi place. am observat ca ma atrage medicina. intrebarea mea este: mai stiti si alte carti / filme cu si despre doctori?

1 răspuns:
| Natyyyyy a răspuns:

Pai cartea ciuma lui albert, vraciul de tadeusz, caldura egiptenul, si cam atat