| Simona_4934 a întrebat:

Am de facut la scoala o revista...si nu am idee ce tema sa aleg, majoritatea vor face o revista obisnuita..fashion..Ma puteti ajuta?!

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Banuiesc ca toate colegele vor face despre moda, as opta pentru categoria de travel, sa pui locatii si sa scrii despre anume orase din Romania ori din strainatate care iti plac sau depinde ce trebuie sa scrii in revista, ar fi mai interesant ca subiect.

| mixxjim a răspuns:

Depinde si ce iti place tie, sa-ti fie usor de adunat materiale, dar ai putea face o revista "cu de toate", cu glume, cu barfe de prin scoala, cu stiri despre actorii si cantaretii preferati ai generatiei voastre, cu ce filme mai sunt prin oras, cu stiri despre examene, ceva in care fiecare sa poata gasi ceva interesant. revistele de fashion sunt mai mult pentru fete, baietii ce fac? daca le dai si lor ceva tu si revista ta o sa fiti cele mai tari! succes! poate-mi spui cum ai facut pin ala urmawinking

| Simona_4934 explică (pentru mixxjim):

Sigur, multumesc mult pentru idei!