| dinusinziana a întrebat:

Am nevoie de bani si ma gandeam sa vand cateva obiecte vechi cu care nu prea as avea ce face. Am un clasor cu cateva sute de timbre, dar sunt stampilate, iar anii variaza. Al doilea obiect ar fi un ceas, Remontoir Ancre 15 Rubis Monnard, vechi din 1840, care nu este intr-o stare tocmai buna. As vrea sa imi fac o idee cam cat as putea cere pe clasor si ceas. Multumesc

1 răspuns:
| fanmichaeljackson a răspuns:

De pinde cat de vechi e dar ar fi mai bine. sa te duci la un muzeu acolo o sa iti ceara mult pe ele daca sunt functionabile mult succes!