| dinusinziana a întrebat:

Am un clasor cu 570 de timbre, dar sunt stampilate. Anii si tarile variaza. M-am uitat pe okazii ca sa imi fac o idee, iar unii useri cer si cateva milioane pe un clasor, tot cu timbre stampilate, care nu difera prea mult de cele pe care le am eu. Daca se pricepe cineva in domeniu si are idee de pret, il rog sa imi spuna. Multumesc

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Pai...si eu am 2 clasoare cu timbre dar faza ca cele stampilate valoreaza putin si poti fi pacalita usor daca nu te pricepi(nici eu nu ma pricep). Te poti duce sa ti le evalueze cineva dar...costasad.
Eu zic sa le pastrezi, poate au o valoare sentimentala mai mare decat cea materiala.Eu mai am si o colectie de monede foarte interesante, dar nu le-as da pentru nimic!
Al tau prieten si coleg Mihai.winkingbig grin
PS-Stiu ca e criza... dar nu te lasa fraierita de jnapani sa-ti dea 1mil.pe un clasor care poate valoreaza mai mult.

1 răspuns:
| silviasuciu a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi cu clasorul la un expert care iti va spune exact valoarea timbrelor tale.