| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o poza care sa scrie pe ea BRATARI, una sa scrie pe ea COLIERE, pe unde sa scrie SI, iar pe alta sa scrie OFERTE.Sa fie un scris dala mai misto daca se poate(nu neaprat oricum) Funda+vot pozitiv la toate rasp. Ms anticipat

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Da-mi add si intru maine pe messenger, imi dai niste poze care iti plac (4 poze in total) si ti le modific eu. Id: ralu_luv_me happy

| DjKoRaL a răspuns:

Daca ai pozele si vrei sa adaugi textul bratari...e foarte simplu.da-mi un pm si mai vorbim.