| Mejustme a întrebat:

Am nevoie si eu de o harta pentru. un proiectbig grin.Harta sa contina punctele unde au migrat popoarele barbare(vizigotii, francii, etc.) dati-mi adresa va rog
funda:X

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O harta si unele explicatii gasesti aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Migra%C8%9Bia_popoarelor. Daca o sa cauti cred ca gasesti si alte site-uri, mai ales la en.wikipedia.org, fr.wikipedia.org, it.wikipedia.org, de.wikipedia.org etc. Succes si numai bine!