| Princess_7414 a întrebat:

Buna TPU:*! Am si eu nevoie de ideeile voastre pentru ziarul scolii.Cateva ideei, rubrici ce ar putea sa contina acestalove struckMultumesc![Funda:X]

Răspuns Câştigător
| lollipop29 a răspuns:

Poti scrie despre moda,fotbal, locuri turistice din zona unde locuiti, un subiect asemanator ''non-violenta'', bancuri si alte lucruri care ii intereseaza pe adolescenti.
oamenii cu defecte si rautatea celorlalti fata de ei

2 răspunsuri:
| Piticuuu a răspuns:

Total gresit pe adolescentii nostri nu-i intereseaza asta... pune o pagina mondena,una pentru horoscop,pune "picanteriile" scolii pune si ceva legat de un concrus, olimpiada ca sa fie, si... poti face un blog al scolii

| Ally_2121 a răspuns:

Ziarul scolii?big grin [Am eu niste idei on the phone... Poti pune in el articole despre Cuplurile scoliilove struck, Echipe Pt Sportwinking, Poti creea propriul tau club, Despre baluri de absolvire, Cei mai Buni elevi ai scolii Etc happy...[Fundalove struck]