| eddy71 a întrebat:

Am o bratara din aur si platina veche de sute de ani cum aflu si eu valoarea ei.

5 răspunsuri:
| BiancaPitic a răspuns:

Pai poti sa te duci la un bijutier. El o sa stie cel mai bine ca se ocupa cu asa cevawinking.

| ILŞMM a răspuns:

Te poti duce cu ea la Amanet si poti intreba valoare acesteiabatting eyelashes

Funditssa?; o3

| PinkStyle a răspuns:

Te duci la bijuterie si intrebi cat ar valora. Bafta:*!

| Daniel97 a răspuns:

Daca este veche de foarte multi ani cel mai bine cauti un colectionar, sau intrebi la vreun muzeu.

| adele24 a răspuns:

Poti cauta informatii pe internet, insa cei mai in masura sa te ajute sunt cei autorizati si specializati, cei de la amanet. Du-te la o casa de amanet si intreaba valoarea ei.