| ..._7939 a întrebat:

Daca nu este un site de scris poezii de ce au fost aprobate 6 dintre ele sa fie publicate?

3 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Pentru ca nu au fost raportatewinking

soothe
| soothe a răspuns:

Un politist este intrbata de unul care tocmai primea amenda pentru viteza excesiva: "De ce domnul imi dai amenda numai mie, uite la astia cu ce viteza merg?" (aratand spre sosea);
Politistul ii raspunde: "Ai fost la pescuit vreodata banuiesc. Ai prins vreodata toti pestii?".
Cum era zicala aceea "Sa moara si capra vecinului!" Intelegi ce vreau sa spun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care ti-a fost aprobata si asta, adica nu este nimeni acolo, bate vantul frunza-n dunga...