| diaac a întrebat:

De ce nu mi se mai numara raspunsurile pe TPU?

Aveam 84 de raspunsuri, azi am raspuns la peste 10 intrebari dar imi arata tot 84, desi raspunsurile respective sunt aprobate si publicate pe site. Care ar putea fi cauza? S-a mai intamplat cuiva?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Doar în ziua următoare se afişează la profil ( se actualizează ) numărul de răspunsuri/întrebări şi punctajul ( aferente zilei anterioare ).

Totuşi, dacă vrei să-ţi vezi întrebările/răspunsurile postate, le găseşti în secţiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele" - vezi grila portocalie din stânga.

De asemenea, ele NU sunt afişate pe site "instantaneu" - postarea durează 15-30 de minute, în funcţie de traficul pe server...

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

Toate cele bune.

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Răspunsurile date nu s-au adăugat încă la profilul tău pentru că actualizarea răspunsurilor şi a punctelor se face a doua zi dimineaţă.
O dimineaţă bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reactualizarea datelor nu se face instantaneu.Nu se pierd doar postarile care incalca regulamentul.Le vei gasi luni dimineata.O seara buna.

| diaac explică (pentru anonim_4396):

Seara buna! Multumesc.

| diaac explică:

M-ati lamurit - multumesc frumos tuturor!

| bursuc001 a răspuns (pentru diaac):

Cu plăcere!

O seară/noapte frumoasă.

| EarsOfAFox a răspuns:

Se intampla zilnic. De regula, punctajul se actualizeaza automat pe la 6 dimineata.

| anonim890 a răspuns:

Pai iti va arata numarul de raspunsul dupa o zi s-au mai multe, pentru. trebuiesc aprobate!