| alexandra1003 a întrebat:

Am o tema stupida la desen cu tema pompieri salvdaza situatia dar nu vreau sa fac cv tipic aveti o idee?

2 răspunsuri:
| AndraaP a răspuns:

Sau ai putea sa faci un fond in diferite nuante de rosu [care sa simbolizeze focul] iar intr-un colț al paginii, cu negru, un om cu palarie specifica de popmpier care priveste spre foc [logic asta sa fie pompierul] happy

| gabitza_2882 a răspuns:

Poti sa faci o casa in flacari cum se vede din elicopter si sa se vada si elicopterul putin iar daca vrei faci si o scaraasa in jos