| ReignForest a întrebat:

Am primit acum câțiva ani de la cineva(care a fost în străinătate) o linguriță care la capăt are ca să spun așa chipul lui Sisi(fața-Elizabeth). Lingurița e pusă într-o cutie cu capac transparent. Vreau să știu unde pot găsi pe net informații despre ea, eu nu am găsit

1 răspuns:
| Nonolita a răspuns:

Astfel de suveniruri se gasesc peste tot. Am vazut si la Peles cu alte chipuri.
Sunt dintr-un metal comun, poate inox. Daca stii unde a calatorit, de unde a cumparat-o, intri pe site-ul acelui muzeu (de regula).