| GEORGEL2012 a întrebat:

Am primit o cutie de Adidas Pure Game, ma contrazic cu cineva, eu spun ca este parfum, acea persoana spune ca este after-shave....precizez ca are capac de ala ca parfumul, after-shave eu stiu ca il torni in palma...voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este parfum cu siguranță.

5 răspunsuri:
| Eclipse a răspuns:

Adidas Pure Game este parfum.

| andre3aph a răspuns:

Parfumul de la adidas are prostie din aia pe capac de apesi pe ea si imprastie.

Daca nu are e aftershave 100%.

| Razvan_Florin_2000 a răspuns:

Eu nu am mai auzit de after-shave adidas... deci doar parfum poate sa fie...

| Eclipse a răspuns (pentru Razvan_Florin_2000):

Exista si after-shave Adidas, eu am doua sticle, le gasesti cam oriunde.

| Deea990 a răspuns:

E parfum happy