| criss1 a întrebat:

Am samsung Corby si nu sa inventat card de descarcare poze, muzica ...sau cel putin asa stiu eu.Nu am nici net pe mobil si va intreb daca stiti o posibilitate de imi trimite.

Răspuns Câştigător
| Laura_6128 a răspuns:

Exista un adaptor in care se baga cardul de memorie si apoi in pc...este un fel de USB!

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

I`ati un cablu de date, sau cum a zis laura, cu adaptorul de la cardul de memorie.Shi eu vreau sa`mi iau Samsung Corby. E bun de ceva sau e mai bun LG cookie?

| criss1 explică:

E bun dar nu pot face o comaparatie daca nu am avut LG cookie.