| Șttefania a întrebat:

Cat costa un card pentru Samsung Corby?

Răspuns Câştigător
| Spitfire a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa intelegi ca poti cumpara carduri de diferite marimi, incepand de la 0, 5GB(512mb) pana la 8GB.

Eu ti-as recomanda sa iti iei un card de 1GB care e in jur de 20 lei(+/- 5 lei, depinde de unde il cumperi). Daca vrei unu de 2GB il gasesti la pretul de 40 lei(+/- 5 lei).

3 răspunsuri:
| X a răspuns:

Depinde de cat 64/128/512/1gb/2gb oricum pana in 1 milion cel mai scump!

| Lovelysmilee a răspuns:

Depinde thinking
Iti recomand de 1 sau 2 GB.
Pe cel de 1 o sa dai cam 20-30 de lei maxim.
Pe cel de 2 o sa dai cam 40-50 de lei. thinking

| VallyAcE a răspuns:

Pai pe cardul meu de 2GB am dat parca 50 lei! sper ca ti-am fost de folos