| AncaSiAtat. a întrebat:

Stiti un site unde pot asculta muzica online de pe telefonul mobil ( net pe mobil ) pentru samsung corby (pe care nu functioneaza youtube-ul)?

1 răspuns:
| 3NGL3ZUL a răspuns:

Pai nu merge ia-ti i phone la oferta ca la ala merge youtube-ul pe Samsung corby merge la un videoclip de 3 minute maxim 35 -40 de secunde fiindca acum e la oferta un i phone 4g la 480 eur daca nu vrei i phone te duci pe youtube-ul de pe computer iti iei un fir de conectare intre telefon si calculator conectezi firul si apoi copiezi melodia in telefon. Daca nu stii incearca sa te duci la iconita de pe telefon "sunete" si dai pe mai multe sunete si acolo gasesti multe melodii. Funda?