| andreeamarriaa a întrebat:

Am si eu ceva de facut la engleza.Cine ma poate ajuta? Enuntul suna asa:write a letter to your pen friend inviting him to spend his christmas holiday at your place.

FUNDA!

5 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

Scrie o scrisoare prietenului tau in care sa il inviti pe acesta de craciun in tara ta.

| KattySwaag a răspuns:

A scrie o scrisoare către prietenul tău invitându-l să-şi petreacă vacanţa de Crăciun la dumneavoastra in ospetie.)) asta este traducerea tongue

| andreeamarriaa explică:

Ati inteles gresit unii, eu vreau compunerea facutabig grin

| troloman a răspuns:

Scrie scrisoarea in romana si o traduci cu google translatewinking

| denisa9811 a răspuns:

Scrie o scrisoare prietenului tau prin corespondenta si invita-l sa patreaca vacanta de craciun la tine.