| Mallym2442 a întrebat:

You received a letter from your Irish friend asking about the most popular tips of food in your country. Write a letter to your friend describing your favourite food, how often you eat it and ask him what he likes to ea. 40-60 de cuvinte. Ma poate ajuta cineva cat mai repedesad nu ma prea pricep. stiu ca nu am voie sa pun teme. dar va rog din sufletcrying

19 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim ce mancare preferi tu.

| cotcodac4 a răspuns (pentru didiDia):

Mersi ca ai atras atentia, sunt putin obosit ca dea bea vin de la munca

| didiDia a răspuns (pentru cotcodac4):

Cu placere.

| RoseOfTheFire a răspuns:

Aţi primit o scrisoare de la prietenul tau irlandez iti cere sfaturi despre cele mai populare alimente din ţara dumneavoastră. Scrii o scrisoare la prietenul tau descrie mancarea preferata, cât de des l-aţi mânca şi să-l întrebi ce-i place la ea. Asta e traducerea daca asta vroiai.

| didiDia a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Traducerea data de programul prost google translate. Si atat ti-a fost lene sa gandesti singura.+ Mally nu are nevoie de traducere, ci de scrisoarea aia, ea trebuie sa scrie scrisoarea catre acel prieten.

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru didiDia):

Pay atuncea fa tu scrisoarea daca te crezi desteapta happy

| didiDia a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Inteligenta nu se masoara in facutul scrisorii. Era vorba de faptul ca subiectul asta are alta cerinta si nu e cazul sa fii obraznica, pustoaico.

| Mallym2442 explică (pentru didiDia):

Nu mi-a fost lene didiDia. stiu sa traduc, doar ca am nevoie de rezolvarea ei. pentru ca nu ma prea pricem asa bine, si as avea nevoi de ajutor. Dar nu sunteti obligati sa ma ajutati. oricum va multumesc.

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru didiDia):

Auzi nu ma face pustoaica si in primul rand nu am fost obraznica eu doar ti-am zis daca asta crezi atunci e problema ta nu a mea happy

| Mallym2442 explică (pentru didiDia):

Dar nu sunt deloc obraznica happy. nu stiu de ce ai impresia asta. dar daca vrei doar sa comentezi, si nu ajuti. atunci mai bine nu raspundeai de la inceput.happy

| didiDia a răspuns (pentru Mallym2442):

Mally, nu am zis ca esti obraznica. Vorbeam cu flory.

| Mallym2442 explică (pentru didiDia):

Aa,scuza-ma atunci.te rog.straight face

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru didiDia):

Si eu sunt obraznica de ce cu ce am gresit, prima data gandesti si dupa abereziwinking

| didiDia a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Flory, pentru ca ai scris,, daca te crezi desteapta''. Chestia asta se cheama obraznicie si nu aberez. Dar hai sa incheiem contradictoriul asta.

| didiDia a răspuns (pentru Mallym2442):

Mally, ai primit mesajele mele de pe privat?

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru didiDia):

Ok sunt de acord happy nu imi place sa ma contrazic cu cineva si cu atat mai putin cu un strain

| cotcodac4 a răspuns:

Ai primit o scrisoare de la prietenul tau irlandez care intreaba despre cele mai populare tipuri de mancare din tara ta.scrie o scrisoare prietenului tau descriind mancarea ta favorita, cat de des o mananci si intreaba-l ce ar vrea sa manance. aceasta este traducerea corecta si crede-ma ca am si un prieten irlandez, iar in engleza se pronunta airis

| didiDia a răspuns (pentru cotcodac4):

NU era nevoie de traducerea cerintei, ci de rezolvarea ei, astea vrea mally.

| cotcodac4 a răspuns:

Hello I am writing you to say you that: we have some good roast beef, and I like to eat together what you would like from our traditional food from porc. cam asa ceva vrei si daca vrei iti pot face alta si nu e facuta cu ala.