| cristina23maria a întrebat:

Am trecut in clasa 6 si as dori sa-i fac doamnei mele diriginta un cadou la inceperea noului an solar 2015-2016.Stiind ca dansei Ii plac buburuzele enorm, m-am gandit sa ii fac un cadou sub forma unui desen.Dar e prea simplu..As vrea ceva mai special. Daca puteti sa ma ajutati.Ce sa fac? desen, hmm... Aveti idee ce as putea face gandindu-ma la buburuze?
Multumesc!
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Mireebis a răspuns:

1. o rochie draguta in rosu-alb-negru
2. Trandafirii rosii si albi
3. O bratara cu o buburuza
4. Un dosar rosu-alb-negru thinking
5. Un desen reusit
6. O esarfa cu buburuze
Sper sa te ajute! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cumperi un buchet de trandafiri rosii, pictezi cate o petala cu negru, cumperi buburuze mici de plastic si încerci sa le lipesit pe mijlocul unor trandafiri.

| Aimee33 a răspuns:

Ii poti cumpara un colier care sa infatiseze buburuze, sau chiar un mic tablou cu buburuze. Ai putea gati niste briosele-buburuze, deoarece sunt foarte dragalase: http://magdaconstantin.ro/......eb-363.jpg
O zi buna! :)

| ElenaSt2011 a răspuns:

Buna. Incearca sa-i iei un bibelou cu o mamaruta. Dar, daca nu gasesti asa ceva, poti sa-i cumperi orice, chiar si un simplu buchet de flori, caci gestul conteaza mai mult decat cadoul in sine.

| Kirschen a răspuns:

Desenul e în regula. Eu nu te sfătuiesc sa îi cumperi ceva, un desen cu un mesaj de stima și respect e potrivit dacă tu chiar simți ca trebuie sa îi faci un cadou.