| DavidIonescunasrr a întrebat:

Are cineva acest set de markere pe baza de alcool de pe eMAG? (Set 262 markere duble GALAXIA®, Carioci profesionale, Cu cerneala pe baza de alcool, Multicolore) Dacă da îmi poate spune dacă merita setul cu 262 de markere? Dacă tine mult markerul daca merita? Va rog! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Bună. La mai puțin de 1 RON markerul nici nu ai cum să ai așteptări. Găsești răspunsul la întrebarea ta in recenziile de pe eMAG.