| andreutza05_1656 a întrebat:

Are cineva vreo idee de produse handmade? m-ar interesa pentru o afacere! dau fundite!

Răspuns Câştigător
| ButterflyWings a răspuns:

Handmade jewelry>bratari,inele, cercei, coliere din fimo/polymer clay/margele http://irinamo.blogspot.com/2008/06/back-to-fimo.html
Mai sunt cautati si maimutoii din plus de genu' asta http://www.plushteam.com/

5 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Cu okazia lunii martie erau bune martisoarele handmade, dar asa nu stiu, brelocuri cercei nu stiu ce sa-ti spun altceva.bafta

| LilyOfTheValley a răspuns:

Cercei lucrati din Fimo, sau crosetati. bratari (macrame). poti sa faci felicitari quiling. apuca te de amigurumi de exemplu. sunt foarte dragute. gasesti videoclipuri peste tot. Mult succes!

| puricel a răspuns:

Yup. incearca si tu bijuteriile din fimo.
pe langa faptul ca iti procuri bani de buzunar, dar iti si dezvolti simtul artistic.

| mvp97 a răspuns:

Martisoare, lantisoare, bratari, felicitari personalizate (daca scrii frumos), flori din hartie (origami) si multe altele.