| eleeena75 a întrebat:

Cunoaste cineva un magazin cu produse handmade din sticla? M-ar interesa foarte mult sa ofer un cadou unei persoane pasionate de lucrul manual. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| esticla a răspuns:

La noi gasiti produse realizate din sticla prin suflaj si le transformam in creatii frumoase si de calitate! Arunca o privire si vezi daca gasesti ceva pe gustul tau!
https://e-sticla.ro/

| eleeena75 explică (pentru esticla):

Multumesc frumos! Imi plac foarte mult carafele dvs. si cred ca se potrivesc prietenului meu care mai mult decat pasionat de handmade, este si iubitor al unui vin bun.

3 răspunsuri:
| eleeena75 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns, insa m-ar interesa si niste preturi si din cate am vazut nu sunt preturi afisate. sad