| jollyville a întrebat:

As dori sa achizitionez cartea "My Life With Bonnie & Clyde" de Blanche Caldwell Barrow, dar in limba romana. Sau, in cazul in care nu exista o traducere a acestei carti, m-ar interesa o varianta a povestii Bonnie & Clyde. Am cautat pe net si nu am gasit deloc, la nici o librarie on-line, nici macar la anticariat on-line...sad Poate ma ajutati voi.

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Intri aici si comanzi:http://www.amazon.de/......3%BCcher/s

daniela
| daniela a răspuns:

Cele mai frumoase povesti de dragoste intamplate vreodata

o gasesti pe http://www.dordecarte.ro/......odata~8333

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jollyville si eu caut cartea de mult dar nu am gasit-o, daca vrei sa vb baga id meu eduard_edy013

| jollyville explică:

Cristian, stiu de acel site, dar tu nu ai citit cu atentie intrebarea. Mie imi trebuie in limba romana EXCLUSIV.
moiadaniela, multumesc, insa mie mi-ar trebui numai povestea Bonnie si Clyde. Sub forma de carte...sad