| asteuuu a întrebat:

As vrea sa fac o colectie,dar nu stiu cu ce sa fac, adica timbre sau chestii de genul (fara servetele si paie laughing ).
-FUNDA-

Răspuns Câştigător
| ilincus13 a răspuns:

Colectie de: monede vechi, obiecte vechi, nasturi sau pietre. happy

9 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Eu am colectie de servetele iar emoticonul tau mi-a tulburat armonia interioara.
Ai incercat sa colectionezi abtibilduri, articole din reviste, citate ori desene proprii?

| drogh a răspuns:

Ai putea sa faci o colectie de postere sau de accesorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mai mica faceam coletcii de pietre la bunica mea laughing insa am renuntat cu timpu acum sunt procupata de o alta coletie : monede vechi si bancnote vechi am 300 si de monede si 50 si de bancnote big grin
Tu insa poti sa colectionezi : monede sau bancnote vechi, nasturi, pietre, scoici, carti '.', bibelouri big grin etc
Ps : e foarte bine sa-ti preocupi timpu cu o anumita colectie happy "de ce" ei bine pentru ca cand iti preocupi timpu cu un hobby iti dezvolta creativitatea si vei avea mai mult succes la invatat asa am citit pe net si consider ca e adevarat '.'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magneti! Cand eram mica, colectionam magneti. Acum fac acelasi lucru dar cu pene de chitara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa colectionezi servetele, pietre sau nasturi.

| Enki a răspuns:

Colectie de funde pe TPU laughing incearca sa faci o colectie de tablouri, chei sau poze vechi

| Dippa a răspuns:

Poţi face colecţie de:
-monede
-inele
-cărţi
-filme
-brăţările prieteniei
-pietre.

| Johanna7 a răspuns:

Salut! Te-ai gandit la: semne de carte, pietre, acesorii (bratari, inele), brelocuri, poze cu anumite lucruri care-ti plac, sau obiecte de decor? Incearca!winking

| PopescuPetre a răspuns:

Incearca sa faci o colectie de bibelouri vechi..bafta!