| brutmunt a întrebat:

Buna TPU as vrea sa fac si eu colectie de ceva dar nu stiu de ce va rog spuneti-mi niste lucruri cu care as putea face colectie dar sa fie din astea cunoscute cum ar fi ambalaje de guma, servetele, dopuri pene.Va rog.

3 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Bună. Uite cîteva idei care sper să te ajute big grin :
-servetele
-timbre
-albume(cu cantareti)
-filme
-origami
-bratarile prieteniei
-reviste
-figurine
-muzică
-monede
-scoici
-capace
-papuci
-cercei
-inele
-brăţări
-creioane
-cutii de chibrituri
-jucării
-baloane
-mingi
-fluturi şi alte inecte
-pietricele
-desene
-insigne
-cărţi
-poze

Şi alte chestii care te pasionează. Poţi citii şi cărţi despre colecţii big grin

Baftă big grin

| LikeGreen a răspuns:

Pai ai putea face colectie din pahare de plastic facnd un castel din ele happy
Sau ai putea face colectie de semnaturi de la prieteni sau de la oamenii de pe strada sper ca te-am ajutat
Funda?

| BorsuMihai a răspuns:

Eu am o colectie da bani din toata lumea, cand mergeam in strainatate imi luam niste monede pentru colectie.SI daca ceva prieteni rude mergeau in strainatate ceream si de la ei monede