| paupau a întrebat:

Ce as putea colectiona,adica ceva bizar, nu chestii gen timbre sau servetele.

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Biluțe de mucus scos din nas; blacheuri uzate; tuburi de pixuri uzate; potcoave de la cai morți; taste de la tastaturi de calculator dezafectate; prezervative folosite; cărți de vizită; telecomenzi de televizor; becuri arse; dinți de cai morți;;
probe de sol selenar din planeta Mercur; passepartot-uri; tuburi de cartușe de la armele de tir;
De rest, poate mai inventezi și tu și cu acestea poți deschide un muzeu.
Spor la treabă!

| whatevernvm a răspuns:

Cadavre

| AFR81 a răspuns:

Depinde ce preferinte ai. Nu putem sa-ti spunem noi ce sa colectionezi. Eu, spre exemplu, colectionez fluturasi de la sagetile de darts si rachete de tenis.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bizar? Hm...
Coji de portocale.

| Doub a răspuns:

Ce privire, mrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintiri frumoase happy

| SorinelF86 a răspuns:

Cranii de animale