| Holocaust a întrebat:

Ăştia care mai pictaţi în timpul liber... Ce părere aveţi despre channel-ul tipei?
http://www.youtube.com/user/agnescecile

8 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Asta consider eu arta dusa pe culmi nebanuite.

| Elenaaa23 a răspuns:

Tare de tot! Cum a facut acolo sa curga vopseaua...pe noi la scoala ne punea sa suflam cu un pai laughing ...mai convenabila varianta ei decat sa suflii ca nebunu' pana ametesti.

| Elenaaa23 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere, da' na, ce sa-i faci la mos!
La ora am facut ca el, dar acasa tot cum stiu eu fac.winking

| Ronnix a răspuns:

Damn! A real artist...

| Titanos a răspuns:

Taticule!
Asta da arta.

| secrets a răspuns:

E fain, nu chiar pe stilul meu dar pentru ce face, e chiar buna.

| Grove1234567890 a răspuns:

Like a boss! Este cam ciudat. da` arata destul de binee! =p~

| RilaIepur a răspuns:

Imi place dar ar fi bine sa faca si in alte culori