| anonim_4396 a întrebat:

Ati citit cartea Jurnalele vampirilor volumul 1? Va place? De ce?
cel mai bun raspuns primeste fundita

2 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Sicer nu am citit cartea.insa am vazut aproape tot sezonul1[filmele] si mie mi-au placut foarte mult.fac pariu ca, cartile sunt mult mai bune[asa e de fiecare data; de ex.am vazut twilight 1, 2, 3 si am inceput cartile(sunt la prima) si m-i se par extraordinare pentru ca sunt mai multe informatii ca in filmhappy ]
pupici mici:*

| PinkySilvia a răspuns:

Buna am citi 4 volume din The vampire Diaries, si am vazut ambele sezoane... astept sez 3 din toamna, vreau sa-ti spun ca sincer imi place mult mai mult filmul decat cartea:X in carte elena are o sora mai mica nu un frate...si sunt multe diferente, este fumoasa si cartea dar filmul este mult peste(parerea mea)tongue