| Caty_3047 a întrebat:

Ati citit primul volum din Vampirii Sudului( Morti pana la apus)? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Iℓℓy a răspuns:

Buna, abia am terminat cartea asta joi. Mi-s-a parut misto. Cea mai tare parte mi-s-a parut ca a fost cand Sookie s-a luat la omor cu Rene. Care este personajul tau preferat din carte? Al meu Eric. Ai vazut serialul True Blood bazat pe aceasta carte? fundita!?!?!?

3 răspunsuri:
| TrixLove a răspuns:

Da, l-am citit. Ei bine, pot sune ca e tare pervers. Asta daca ne referim la aceeasi carte laughing E foarte detaliata cartea, cand vine vorba de acte...winking

| Iℓℓy a răspuns:

Mie nu mi-a placut Sookie, deoarece e o chestie pe care nu cred ca multi au observat-o. De obicei personajul principal al unui film/ serial atrage toti/toate fetele/baieti. In cazul nostru Sookie. Eu am vazut si serialul (mrg, sezonul 3 doar) iar Sookie nu mi-se pare prea inteligenta nici in carte si nici in serial. Mie personajul favorit femeie e Pam. E geniala.

| Caty_3047 explică:

Iℓℓy eu abia acum am inceput sa citesc... mi se pare interesant. Imi place de Sookie happy