| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit vreodata zineryt pentru cosuri? v-a ajutat? cat timp ati folosit?

44 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Cel mai sigur scapi cu ceai de urzica baut zilnic timp de 1 luna fara zahar, o cana pe zi.

| LittleandLiars a răspuns:

Pai nu stiu am scapat de cateva cosuri si apoi am avut mai multe probabil ca am intrerupt tratamentul o saptamann thinking

| Liana [] a răspuns:

Da.Am folosit cateva luni, si am un ten curat, fara cosuri.Si fratele meu foloseste, si se da de mult timp, el avand foarte multe cosuri pe fata.Acum nu le mai are happy

| PartyLoll a răspuns:

Nu am folosit.dar o sa incerc:*

| SuperFanRap a răspuns:

Zineryt a folosit o fosta colega de clasa, avea multe cosuri.
o perioada i-au trecut (cat s-a dat cu el) dar apoi au inceput sa ii apara iar.

| oanadragutza a răspuns:

Bai sincer eu nu-l recomand cea mai buna crema antiacneica este Skinoren are pretul Zyneritului si este mult mai buna plus ca daca simti ca Skinorenul e prea "bland" si ai o acne mai incapatanata poti folosi Brevoxyl e mai puternic!

| AlinaMoisescu a răspuns:

Sunt multe tratament impotriva acneei care promit rezultate, dar putine sunt care actioneaza cu adevarat si fara sa aiba efecte secundare. Eu pot sa zic ca am incercat foarte multe tratamente impotriva acnee, chiar imi pierdusem speranta, ca o sa raman mereu cu acnee si puncte negre. Pe mine m-a scapat de acnee un tratament pe care l-am primit de la un doctor dermatolog foarte bun. Medicul mi-a dat un tratament pe baza de creme cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.
Le-am folosit dimineata si seara produsele, iar in timpul zilei tot la recomandarea doctorului am schimbat sapunul normal cu un sapun organic cu ulei 100% din arbore de ceai. Produsele pe care le-am folosit dimineata si seara sunt toate pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai si sunt creeate special impotriva acneei. Deci ritualul meu este asa: prima data imi spal tenul cu o spuma naturala, apoi continu curatarea cu o lotiune tonica si apoi aplic o crema hidratanta. Dupa cele 3 produse de curatare a tenului folosesc un gel medicinal anti-acnee.

| gasca a răspuns:

Eu am o acnee f urata, Zineritul s-a ajutat, in acelasi timp am luat si Zirtec( sunt niste picaturi care se beau cu apa)si am vazut rezultate.

| hgjf a răspuns:

Hello si eu mi-am cumparat chiar azi zineryt.l-am aplicat si a ramas oarecum uleios.e normal?

| hgjf a răspuns:

Am folosit timp de o saptamana zineryt iar acum mi se ia pielea si nu stiu cum sa fac.intr-adevar cosurile mi-au disaprut dar mi-au ramas niste pete. vreau sa scap e pete si de pielea care mi se ia josbig grin dar nu stiu cum

| dragoslogos a răspuns:

Este ff bun dar trebuie aplicat diminetza si pe la ora4 dupa amiaza. Seara pe la 10 apa termala eu asa fac si mi-au trecut

| Andreeaa_4779 a răspuns:

Ca sa nu provoace alergii luati si cate o pastila de Aerius zilnic

| olteanu a răspuns:

Buna, da am folosit si este foarte bun, iti sugerez sa te duci la un doctor dermatolog, cu toate ca poti sa l iei si fara prescriptia doctorului.Eu l am folosit timp de 1 luna si este foarte bun! papa

| Alexandra_9083 a răspuns:

Hey buna, nu, nu am folosit insa chiar astazi am fost la dermatolog din cauza unor cosuri pe piept si pe spate si mi-a recomandat Zineryt, sper sa meargaaa. straight face