| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut Idiocracy?
merita? vreau sa ma uit in seara asta...tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simpatic, sa stii! Nu pot spune ca vei rade in hohote, dar macar vei zambi. Descrie intr-un mod haios directia in care ne indreptam. Este un film despre degradarea societatii, despre alienarea indivizilor si despre sansa pe care noi o avem, ca fiinte cladite pe principii majoritar corecte... Un avertisment ironic, dulce, usor amar...

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Idiocratia - comedia e cam trasa de par... dar pe mine m-a infiorat ideea - se poate usor intampla sa ne prostim in halul ala. Eu iti recomand sa te uiti. Si imi povestesti cum ti s-a parut dupa aceea

| TipulVerde a răspuns:

Subscriu, comedia e cam trasa de par, gen Vacanta Mare, dar filmul arata tristul adevar sad

| nicoleta_5825 a răspuns:

Am vazut, dar nu e prea strlucit, cel putin asami sr pare mie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am renuntatlaughingMa uit la Revolutionary Road

| tequilla a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta? laughing